Çağrı Merkezi: Mail ile hizmet verilmektedir.

Xml Bayilik

Xml Baylik

Fileli.com da ki binlerce giyim ve farklı kategorilerdeki ürünleri sitenize aynı gün otomatik olarak xml bayilik sayesinde satışa hemen başlayabilirsiniz.

Xml bayilik veren firmalar arasında en belirgin özelliğimiz fiyat farkımız.Bir müşteri gibi fileli.com'a girin ve sitemizdeki ürünler ile diğer sitelerdeki hatta en tanınmış sektörede en güçlü olan sitelerdeki fiyatlar ile karşılaştırma yapın.Göreceksiniz ki bizim fiyatlarımız hepsinden çok çok uygun. Sitemizdeki fiyatlardan alıyor olsanız bile onlarla rekabet yapabilecek bir durumdasınız.

Aynı zamanda siz bu ürünleri o uygun fiyatlardan da değil xml bayilik üyeliğiniz açıldığında bayi fiyatlarından yani çok daha uygun fiyatlardan alcaksınız.

Giyim xml bayilik veren firmalar arasından bizi ayıran pek çok özellik var yukarıdaki iddamızdan da anlaşılabileceği gibi ama bir kaç tanesine örnek verelim isterseniz hatta sonra kısa bir video ile de bunu kanıtlayalım.

Büyük giyim eticaret siteleri İstanbul dışında uygun fiyatlı depolarda yer alırken biz İstanbul'un üretim merkezi olan merter tekstil merkezi içerisinde yer alıyoruz. Üretim haneden çıkan mallar yan kapıdan depomuza giriş yapıyorlar.

Sitemizdeki ürünlerin yüzde yirmilik kısmını da şuan kendimiz ürettiriyoruz. Bu yüzdelik her geçen gün artıyor ve bunu ürünlerimize yansıtıyoruz.

Hiç bir zaman başkasının ürünlerini sitemize eklemiyoruz.

Gerçekte büyük bir eticaret deposuna sahip olmayan bir yer seçerseniz gerçekten çok başınız ağrır. Bu nedenle xml bayilik alacağınız firmalardan deposunun görüntülerini isteyin hatta canlı arayarak deposunun olduğunu kanıtlamasını bile istemeniz makul bir istek olacaktır.

Aynısını biz den de talep etmenizi rica ederiz :)

Ücretsiz Xml Bayilik

Ücretsiz xml bayilik istekleri her gün binlerce geliyor.Ancak kaliteli işler yapıyoruz her hangi bir hizmetimizi ücretsiz olarak vermek istemiyoruz. Bununla birlikte istediğimiz ücrette çok makul oranda sadece trafik akışını karşılayacak ve sizin bu konuda ciddi olduğunuzu anlamamızı sağlayacak bir meblağ. Bu yüzden ücretsiz xml bayiliği gibi bir teklifle gelmemenizi rica ederiz.

Xml Bayilik Verdiğimiz Eticaret Depomuz Ve Ürünlerimiz

 

Xml Bayilik Şartları

1-Ürünleri anlaşmalı olduğunuz kargoya teslim ederiz veya bizim anlaşmamızı kullanabilirsiniz.

2-Siparişleri siz bizden havale ile alabilirsiniz isterseniz hesabınıza bakiyede yükleyip bakiyedende düşürebiliriz.

3-Defolu ürün hatalı ürün durumları pek olası değil ama yaşanırsa kargo ücretlerini biz karşılarız.

4-İade yada almama gibi durumlarda kargo ücretleri tarafınıza yansıtılır.

5-Xml yıllık bayilik ücreti 1000 tl dir.

 

Xml Bayilik Sorumlusu: 0554 430 93 53